Piłkarze Górnika odwiedzili salon Audi

Drużyna Górnika pojawiła się wczoraj w godzinach popołudniowych w Katowicach. – Tylko na kilka godzin. Zaraz wracamy do Wisły – przyznał kierownik zespołu, Jan Zieleźnik.
Na pomysł odwiedzenia salonu Audi i pojeżdżenia tymi samochodami wpadł, wykorzystując swoje kontakty, Jerzy Brzęczek. Atrakcja to spora, więc głosów przeciwko nie było. Jeżeli ktoś widział wczoraj w okolicach ulicy Kościuszki zwiększony ruch Audi A4 i Audi A5, to byli to w większości piłkarze Górnika, którzy testowali samochody warte nawet w okolicach 200 tysięcy. Sytuacja w klubie się poprawia, zarobki rosną, zespół ostatnio wygrywa... Może wkrótce popyt na nieco lepsze samochody wzrośnie. Gdyby jednak ktoś zarabiał mniej, testowano także Skody i VW.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online