Jarka i Danch w kadrze Górnego Śląska

Adam Danch (fot. drożdżal)18 listopada (godz. 12) piłkarska reprezentacja Górnego Śląska zagra w Rudzie Śląskiej mecz charytatywny z miejscowym Grunwaldem. Dochód ze spotkania zostanie przekazany rodzinom górników kopalni "Halemba", którzy zginęli w katastrofie 21 listopada 2006 roku. 

W tym roku reprezentację Górnego Śląska poprowadzi Marcin Bochynek (odpowiada za wyszukiwanie talentów w Górniku). - Sam przeżyłem podobną tragedię i wiem, jak to jest. Ważne, że dzięki takiemu meczowi możemy pokazać, że jesteśmy z rodzinami górników - powiedział trener Bochynek. Wśród powołanych na te spotkanie zawodników znaleźli się Adam Danch i Dawid Jarka z Górnika. - W takim meczu trzeba zagrać. Jeśli trener Wieczorek mnie puści, to będę na pewno - podkreśla najlepszy snajper Orange Ekstraklasy, Dawid Jarka.

źródło: Fakt
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online