Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Orest Lenczyk (trener GKS): - Był to mecz kolejnych eksperymentów. Zagrali dziś młodzi zawodnicy. Było widać , że zawodnicy nie rozumieli się w 100% na boisku. Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu dobra, jednak to w drugiej stworzyliśmy sobie więcej sytuacji... gole padały jednak tylko w pierwszej. Jeżeli prawda okaże się, że druga bramka dla Górnika padła ze spalonego to GKS się przyzwyczai, że w jego meczu dzieje się cos takiego, co ma wpływ na wynik końcowy. Tylko nie ze strony piłkarzy, tylko ze strony prowadzącego mecz.

Ryszard Wieczorek (trener Górnika): - Szybko strzelony gol przez Bełchatów zmusił nas do gonienia wyniku. Uważam, że na wpływ na naszą grę w początkowej fazie spotkania miała nasza męcząca podróż, jednak im bliżej końca pierwszej połowy tym było lepiej. Druga połowa była już bardziej wyrównana. Myślę, że takie mecze kształtują charaktery piłkarzy.

źródło: gks.com.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online