Widzew osłabiony przed meczem z Górnikiem

Przed wyjazdem do Zabrza na piątkowy mecz z Górnikiem piłkarze Widzewa nie mają wygórowanych wymagań. - Oczywiście będziemy starali się wygrać, ale może być też remis - mówi trener Marek Zub oceniając szanse swojego zespołu. 
Do Zabrza nie przyjedzie Ugo Ukah, który po siódmej żółtej kartce musi pauzować w jednym spotkaniu i w tej sytuacji na środku obrony zrobi miejsce dla dochodzącego do formy po kontuzji Josepha Oshadogana, który w ligowym pojedynku zagrał po raz ostatni 5 października. Nie jest pewny natomiast udział w piątkowym meczu Stefano Napoleoniego, najlepszego obecnie piłkarza Widzewa. Skręcony staw skokowy uniemożliwia mu normalne uczestniczenie w zajęciach. Piłkarz ćwiczy tylko indywidualnie pod opieką masażysty.
Po odrzuceniu apelacji, uprawomocniła się decyzja Wydziału Dyscypliny w sprawie kary nałożonej na Grzegorza Piechnę. Uznano, że napastnik Widzewa celowo uderzył w czasie gry rywala z Jagiellonii i mimo że sędzia tego podczas meczu nie dostrzegł, odsunięto Piechnę od trzech meczów. Spotkanie z Górnikiem będzie pierwsze z tej serii.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online