Ceny biletów i karnetów na rundę wiosenną 2008

Oficjalna strona Górnika podała pełne zestawienie cen biletów i karnetów jakie będą obowiązywały podczas rundy wiosennej sezonu 2007/08. 

Ceny karnetów:

- Karnet wejściowy - 100 PLN
- Karnet na trybunę krytą - 200 PLN
Karnety: wejściowy oraz na trybunę krytą obowiązują na mecze Orange Ekstraklasy, Młodej Ekstraklasy i PE z Cracovią.

- Karta VIP - 1000 PLN
Karta ta umożliwia oglądanie wszystkich oficjalnych meczów Górnika z loży VIP oraz udział w poczęstunku przed oraz w przerwie meczu.
- Karta SUPERVIP - 1500 PLN
Karta ta umożliwia oglądanie wszystkich oficjalnych meczów Górnika z loży VIP oraz udział w kateringu przed, w przerwie oraz po meczu w sali tradycji im. "Bolka" Niesyty.

Ceny biletów:

- bilet wejściowy - 20 PLN
- bilet ulgowy - 10 PLN
Przysługuje kobietom, dzieciom do lat 12 oraz rencistom.
- bilet rodzinny dla dwóch osób - 25 PLN
Umożliwia wejście na mecz rodzicowi lub opiekunowi prawnemu wraz z jednym dzieckiem do lat 15.
- bilet rodzinny dla trzech osób - 30 PLN
Umożliwia wejście na mecz rodzicowi wraz dwojgiem dzieci do lat 15, lub parze rodziców wraz z jednym dzieckiem do lat 15.

W związku z faktem, iż mecz 16. kolejki Orange Ekstraklasy z Wisłą Kraków (02.12.2007) jest meczem rundy rewanżowej, obowiązują na niego wyżej wymienione ceny biletów dotyczące rundy wiosennej sezonu 2007/2008. Pragniemy jednak podkreślić, że na mecz z Wisłą obowiązują karnety na rundę jesienną. Jest to jedna z korzyści, która przemawiała za zakupem karnetu. Pragniemy dodać, że miejsca na trybunie krytej podczas rundy wiosennej przeznaczone będą wyłącznie dla posiadaczy karnetów na tą trybunę. Dodatkowo pragniemy poinformować, iż posiadacze karnetów będą mogli - podobnie jak podczas rundy jesiennej - oglądać mecze Młodej Ekstraklasy za darmo.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online