Forum
 

Hajto: Sędzia Wróbel pokazał, że jest facetem z klasą

W 83. minucie meczu Górnika z Widzewem sędzia Marcin Wróbel pokazał żółtą kartkę Tomaszowi Hajto. Arbiter w oświadczeniu wysłanym do redakcji "Przeglądu Sportowego" przyznał się, że to była błędna decyzja. 

A więc zagra pan z Wisłą Kraków, bo siódma kartka zostanie pewnie skreślona, skoro nie przyznaje się do niej nawet sędzia.
Tomasz Hajto: - W czwartek PZPN ma podjąć decyzję, a skoro sędzia przyznał się do błędu to anulowanie kartki będzie formalnością.

Jest pan zaskoczony?
- Trochę tak, choć ja rozmawiałem z sędzią po meczu. Poszedłem do niego, do pokoju, i w obecności obserwatora, pogadaliśmy sobie, tak od serca.

O czym?
- Poprosiłem sędziego, żeby spełnił jedno moje życzenie. Chciałem, żeby zobaczył całą sytuację na wideo. Powiedziałem mu, że jeśli uzna, że pokazał żółtą kartkę słusznie, to nie ma sprawy. A jeśli uzna inaczej, to żeby to opisał w protokole.

Spełnił pana życzenie i jeszcze wyraził skruchę.
- I za to należą mu się wielkie dzięki. Sędzia Wróbel pokazał, że jest facetem z klasą. Jego oświadczenie to krok w dobrą stronę.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online