Forum
 

Wieczorek: Wisły w balona nie da się zrobić

– Zagramy innymi ludźmi niż w niedzielę. Ale Wisły w balona nie da się zrobić – mówi trener Górnika Ryszard Wieczorek. Szkoleniowiec Wisły Maciej Skorża zapewnia: – Mecz w Zabrzu to szansa wywalczenia awansu, więc skład będzie mocniejszy niż w dotychczasowych meczach Pucharu Ekstraklasy. 

Piłkarze Górnika w tym sezonie już dwa razy grali w Pucharze Ekstraklasy z przeciwnikiem, z którym, kilka dni później, rywalizowali w lidze. Za każdym razem się maskowali i wygrywali. Tak było w pojedynkach z Zagłębiem Sosnowiec (1:0 w PE, 4:2 w lidze) i z GKS-em PGE Bełchatów (1:0 w PE, 2:0 w lidze).

– Jak widać, w maskowaniu się jesteśmy dobrzy – uśmiecha się Wieczorek.

Szkoleniowiec uczynił zaletę z grania z tym samym przeciwnikiem w ciągu kilku dni. – Wystarczyło powiedzieć dublerom, bo oni rywalizowali w pucharze, że grają o swoją przyszłość. I oni, za każdym razem, pokazywali mi, że warto na nich dalej stawiać. Z Wisłą zmiennicy już raz w tym roku wygrali – przypomina Wieczorek, który jest jednak przekonany, że Wisły nie da się tak łatwo wywieść w pole.

– W Pucharze Ekstraklasy stracili przez kontuzję Darka Dudkę i na pewno nie będą chcieli ryzykować kolejnej takiej wpadki.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online