Umowa z Lechem Zielona Góra

Bardzo głośno w zielonogórskim światku sportowym mówi się ostatnio o umowie pomiędzy Górnikiem Zabrze a Lechem Zielona Góra. Ma ona - zdaniem prezesa zielonogórskiego klubu - zostać podpisana lada dzień.
- Umowę formalnie zatwierdzamy na zarządzie, abym mógł otrzymać pełnomocnictwo do jej podpisania. W poniedziałek przesyłamy ją panu Koźmińskiemu, aby mógł razem z prawnikami sprawdzić czy nie ma błędów formalno-prawnych - mówi Jan Zelek. Niemniej jednak zapisy umowy już obowiązują. Między innymi możemy na sto procent powiedzieć iż w rundzie wiosennej w barwach Górnika zagrają Paweł Wojciechowski i Łukasz Juszkiewicz. Taka jest też idea przewodnia umowy by młodzi gracze o dużym talencie trafiali do pierwszoligowej drużyny gdzie będą mogli rozwinąć skrzydła. - Górnik Zabrze bierze naszych młodych zawodników, tych, których uważają za potrzebnych i spełniających kryteria. Natomiast Lech ma możliwość wziąć z Górnika zawodników rezerwowych na czas określony, żeby uzupełnić skład drużyny, chociaż na razie nie zamierzamy z tego korzystać - dodaje prezes Zelek.

źródło: sport.zgora.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]