Pojedynek snajperów

* Trzech najlepszych strzelców rundy jesiennej wyjdzie jutro na boisko w Zabrzu. Paweł Brożek, Marek Zieńczuk i Dawid Jarka strzelili do tej pory 31 goli.
* Górnik osiem lat temu wygrał ostatni mecz z Wisłą w lidze. Potem przegrał wszystko, niezależnie od tego gdzie grano. Tak dobrego bilansu Wisła nie ma w ostatnich latach z żadnym klubem ligi. 
* - Czeka nas ciężki mecz przy pełnych trybunach, Górnik wszędzie podkreśla, że teraz czas na Wisłę i jest bardzo głodny zwycięstwa nad nami - mówi II trener Wisły, Andrzej Blacha. - Dobrze, że Hajto będzie grał, ale nie zgadzam się z decyzją o cofnięciu mu żółtej kartki. To był faul taktyczny, przytrzymywał zawodnika, który wychodził na czystą pozycję. Niech gra, a my zrobimy wszystko, żeby wygrać. Na pewno dla trenera Wieczorka problemem jest skuteczność Jarki. Może jednak trener Górnika postara się nas zaskoczyć i Jarka zacznie na ławce. Górnik u siebie jest naprawdę bardzo mocny, ale na pewno nie będzie chciał grać z nami otwartej piłki.
* - W dotychczasowych występach przeciwko trenerowi Wieczorkowi jeszcze nie przegrałem meczu i chcę to kontynuować. Remisu także nie biorę pod uwagę. Z Górnikiem grałem tylko w Krakowie. W Zabrzu w barwach Wisły jeszcze nie wystąpiłem. Z Odrą Wodzisław w Zabrzu raz wygraliśmy 2:1 i tyle samo przegraliśmy, a prowadził nas wtedy trener Ryszard Wieczorek - mówi Mariusz Pawełek, bramkarz Wisły.
* Górnik - jak wszystkie kluby południa Polski - ma problem z warunkami do treningu. Wczoraj piłkarze ćwiczyli w hali przy ulicy Matejki.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online