Zabrzanie już po uroczystej kolacji

Uroczystą kolacją w zabrzańskiej restauracji "Menedżer" zakończyli w piątek piłkarską jesień zawodnicy Górnika Zabrze. Pierwsza runda sezonu 2003/2004 była dla zespołu udana, więc atmosfera spotkania, na które piłkarze przybyli z żonami bądź narzeczonymi, była bardzo sympatyczna.  
Po zakończeniu tegorocznych rozgrywek ekstraklasy zawodnicy Górnika przechodzili na własnych obiektach okres roztrenowania, natomiast trener Waldemar Fornalik wyjechał do Zielonej Góry. Przyglądał się tam poczynaniom kilkunastu utalentowanych piłkarzy, którzy chcieliby grać w Zabrzu. Najlepsze wrażenie zrobili na szkoleniowcu Łukasz Juszkiewicz i Paweł Wojciechowski z trzecioligowego Lecha Sulmy Zielona Góra. 5 stycznia rozpoczną oni wraz z Górnikiem przygotowania do rundy wiosennej.

Zrezygnowano natomiast z usług Piotra Gierczaka, Marcina Szulika, Pawła Pęczaka, Marcina Chyły i Vlado Sladojevicia. Cała piątka jesienią grała w lidze bardzo rzadko i teraz musi szukać sobie nowych klubów.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]