Wypowiedzi trenerów po meczu Legia - Górnik

Ryszard Wieczorek (trener Górnika): - Trzeba powiedzieć, że w ostatnich spotkaniach nam nie idzie. Szybko stracona bramka ustawiła to, co się później działo na boisku. W pierwszej połowie było widać, że moi podopieczni boją się wziąć na siebie odpowiedzialność. Muszę ich jednak pochwalić za ambicję - w drugiej odsłonie potrafiliśmy się utrzymać przy piłce. Wygrał zespół lepszy pod względem umiejętności piłkarskich.

Jan Urban (trener Legii): - Po szybkiej bramce wydawało się, że będziemy mieli spokojny mecz. Niestety tak się nie stało - mieliśmy za dużo strat w środku pola i goście zaczęli dochodzić do głosu. W drugiej połowie oddaliśmy inicjatywę rywalom. Musieliśmy stworzyć zbyt wiele sytuacji, żeby zdobyć bramkę - nadal brakuje nam skuteczności. Będziemy nad tym pracować zimą. Jesteśmy zadowoleni ze zwycięstwa - chcieliśmy zakończyć rok miłym akcentem.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]