Pesković: dobrze graliśmy w piłkę

- Szkoda przegranego meczu. Na początku Legia wykorzystała nasz błąd i zdobyła pierwszego gola. Na ostatnie piętnaście minut otworzyliśmy się, a Legia nas skontrowała i strzeliła kolejną bramkę - mówił bramkarz Górnika Zabrze Boris Pesković po porażce 0:2 z Legią Warszawa. 

- Żałuję, że tak się stało, bo dobrze graliśmy w piłkę. Legia wykorzystała nasze błędy w defensywie i wygrała to spotkanie. Do meczu podchodziłem z czystą głową i nie myślałem o przypadkowych błędach, jakie popełniłem w poprzedniej kolejce w meczu przeciwko Wiśle.

- Po meczu miała miejsce przykra sprawa. Jeden z kibiców Górnika przeskoczył do nas przez ogrodzenie. Ochrona zareagowała bardzo ostro, chciała go pobić. Musieliśmy wziąć go w obronę.

źródło: Canal+ / ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]