Brzęczek i Moskal o meczu z Legią

Jerzy Brzęczek, kapitan Górnika: - Szkoda, że straciliśmy punkty, bo momentami graliśmy całkiem dobrze. Nie ma co załamywać rąk, przed nami wiosna i wiele punktów do zdobycia. Spokojnie realizujemy swojej cele i mam nadzieję, że działacze Górnika będą działać z głową. 

Tomasz Moskal, napastnik Górnika: - Szkoda, że straciliśmy dwóch zawodników. Kontuzje Smirnovsa i Papecyksa sprawiły, że trener nie mógł dokonać takich zmian, jakich by sobie życzył. Wstydu na pewno nie przynieśliśmy, ale niedosyt, i to spory, pozostaje. Jeśli chodzi o podsumowanie całej rundy, to nie była ona najgorsza. Trzeba jednak pamiętać, że to okres przejściowy. Skład cały czas się krystalizuje, będą wzmocnienia i mam nadzieję, że Górnik będzie jeszcze silniejszy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]