Po spotkaniu władz Zabrza z Allianz S.A.

8 grudnia w Warszawie odbyło się spotkanie przedstawicieli władz Zabrza i Allianz S.A., w którym uczestniczyli m.in. prezydent Zabrza Małgorzata Mańka–Szulik i prezes Allianz S.A. Paweł Dangel. W jego trakcie omówiono, wynikający z podpisanego listu intencyjnego, zakres dotychczasowej współpracy oraz kalendarz kolejnych działań. 

Wieczorem przedstawiciele Allianz S.A. i Zabrza dopingowali piłkarzy Górnika Zabrze w meczu z Legią Warszawa na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej. Była to również okazja do zapoznania się z koncepcją budowy stadionu Legii w Warszawie.

Po meczu przedstawiciele władz miejskich dołączyli do naszych piłkarzy, którzy w ośrodku szkoleniowym Allianz w Rynii pod Warszawą przygotowywali się do meczu. Podczas wieczoru wręczono nagrodę dla najlepszego - zdaniem pracowników grupy Allianz - zawodnika Górnika Zabrze w sezonie jesiennym. Otrzymał ją Jerzy Brzęczek.

- Dziękuję wam za okazane zaufanie. Kiedy spotykałem się na początku roku z panią prezydent i przedstawiałem swoją koncepcję pracy musiała mi zaufać. Kiedy pozyskiwałem dla Górnika Tomasza Hajtę, Jerzego Brzęczka, Tomasza Zachorskiego i innych także musiano mi zaufać. Proponowałem im klub, który ma piękną tradycję, ale znany był ze swojej trudnej sytuacji organizacyjnej i finansowej. Obiecałem, że budujemy „Górnika” od nowa. Podobnie było z trenerem Ryszardem Wieczorkiem. Sądzę, że nikt z was nie żałuje decyzji i okazanego zaufania – stwierdził podczas składania życzeń Ryszard Szuster, prezes Górnika Zabrze.

- Szczególnie wzruszyła mnie wypowiedź żegnającego się z drużyną Krzysztofa Bukalskiego, który powiedział, że czuł się odpowiedzialny za klub i dopiero teraz może spokojnie odejść, bo wie, że ma go kto zastąpić, a wszystkie sprawy idą w dobrym kierunku – oceniła po spotkaniu prezydent Małgorzata Mańka-Szulik.

źródło: um.zbarze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]