Cracovia oferuje milion za Dawida Jarkę

Wczoraj "Pasy" wysłały do Górnika Zabrze propozycję kupna najlepszego strzelca tego klubu, Dawida Jarki. Na ofercie nie było podanej kwoty, ale nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że krakowianie są w stanie wyłożyć za młodego snajpera nawet milion złotych - pisze Przegląd Sportowy. 

Transfer wspiera prezes klubu Janusz Filipiak. Szef "Pasów" lubi zaskakiwać. Warto wspomnieć, że w przeszłości chciał sprowadzić do Cracovii m.in. Jakuba Błaszczykowskiego z Wisły Kraków i Łukasza Gargułę z PGE GKS Bełchatów. Oba kluby zdecydowanie odrzuciły te propozycje, lecz jak widać nie zraziło to Filipiaka.

- Jeśli w polskiej lidze znajdzie się napastnik, który gwarantuje dwanaście bramek w sezonie, to ja daję za niego milion złotych - wielokrotnie powtarzał Filipiak, pytany o wzmocnienia drużyny. Jego najnowszym celem jest Dawid Jarka, który doskonale pasuje do jego koncepcji przebudowy składu. W lidze strzelił już dziesięć bramek, a co najważniejsze, ma dopiero 21 lat.

Składając propozycję kupna Jarki Cracovia zamierza wykorzystać niedawne zamieszanie z kontraktem zawodnika. Jego menedżer Jarosław Kołakowski zarzucał Górnikowi sfałszowanie umowy. Sprawa trafiła do PZPN, który przyznał rację zabrzańskiemu klubowi, ale agent zamierza się jeszcze odwoływać od tej decyzji...

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]