W czwartek Górnik jedzie na obóz do Wisły

Zabrzanie trenowali w sobotę. Niedzielę mieli wolną. Poza zajęciami pozostają cały czas Mateusz Sławik, który w najbliższym miesiącu na pewno nie wróci do treningu oraz Konrad Gołoś. - Na razie trudno powiedzieć, kiedy zacznie trenować. Biega, kończy rehabilitację, ale mądrzejsi będziemy po kilku dniach treningów. Na obóz do Wisły z nami pojedzie, ale nikt w tej chwili nie da gwarancji, że podczas niego zacznie treningi z zespołem - twierdzi kierownik Górnika, Jan Zieleźnik.
Zabrzanie do stolicy Beskidów udają się w czwartek. Co będą robili do wyjazdu? Dziś trenują na własnych obiektach, a we wtorek mają pojawić się na treningu w Katowicach, na boisku ze sztuczną nawierzchnią. - Będą też zajęcia w hali. Pogoda nie jest najgorsza, więc pewnie wyjdziemy też na trawę. W każdym razie trzy dni na pewno przeżyjemy - dodaje kierownik drużyny Górnika.
Do Wisły powinna pojechać cała kadra pierwszego zespołu. Z Bajiciem włącznie, jeżeli oczywiście Serb dotrze do Zabrza w ciągu najbliższych dwóch dni.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]