Jarka się nie odwoła?

Wokół napastnika Górnika, Dawida Jarki, powstało kolejne zamieszanie. Cracovia, która nie potrafiła w ostatnich kilku sezonach spożytkować talentu Marcina Bojarskiego i Tomasza Moskały, zaproponowała Górnikowi milion złotych za napastnika, który jesienią strzelił dla zabrzan dziesięć goli. 
- Żaden piłkarz nie jest w tej chwili do sprzedania - taka deklaracja padła na grudniowym spotkaniu piłkarzy Górnika z władzami Allianz Polska. Czy to tylko puste słowa? Prawdopodobnie nie. Jarka podpadł klubowi, "podając" Górnika do Wydziału Gier i żądając rozwiązania kontraktu z klubem. Sprawę przegrał, jednak przysługuje mu prawo odwołania się od decyzji WG. - Słyszałem, że Dawid odpuścił. Powiedział, że nie chce składać odwołania i koncentruje się na grze w Górniku. Menedżer namawiał go ponoć, by złożył odwołanie, ale Dawid powiedział "nie" - twiedzi jedna z osób blisko związanych z zespołem Górnika. Biorąc pod uwagę, że Górnik do tej pory nie kupił żadnego napastnika, jest mało prawdopodobne, że Jarka może zimą odejść z Zabrza.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]