Zahorski chce się sprawdzić

Przed początkiem sezonu Górnik Zabrze rozegrał serię gier kontrolnych, z których nie przegrał ani jednej, a aż dziewięć wygrał. Wszyscy myśleli, że tak samo będzie w lidze.
Tymczasem Ślązacy rozpoczęli rozgrywki od trzech porażek z rzędu. To był szok dla kibiców, którzy nie przyjmowali tłumaczeń, że Górnik grał w sparingach ze słabeuszami. Na Roosevelta powiedzieli jednak, że teraz taka sytuacja się nie powtórzy. Na zgrupowaniu w Hiszpanii Górnik zagra z ukraińskim Metalurgiem Zaporoże i rosyjskim Rubinem Kazań. Miał być jeszcze sparing ze szwedzkim IFK Goeteborg, ale do niego nie dojdzie.
- Cieszę się, że zagramy z Metalurgiem i Rubinem - przyznaje napastnik Tomasz Zahorski. - I będę się modlił o to, żeby nie doszło do następnej korekty, bo my jesteśmy gotowi na mecze kontrolne z wymagającymi przeciwnikami - dodaje piłkarz.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]