Wisła spłaci Górnikowi część długów Admiry?

Poważnym kandydatem do gry w Wiśle Kraków jest Sebastian Olszar, którym zainteresowany jest także Groclin. Z rodzinnego Ustronia Olszarowi bliżej jest pod Wawel, zatem sprawa jest chyba przesądzona. Nie jest tajemnicą, że napastnik Admiry-Wacker Wiedeń chce opuścić ten klub. Co prawda kontrakt Olszara z Admirą jest ważny jeszcze przez pół roku, ale nie stanowi to problemu. Prezydent austriackiego klubu już wyraził zgodę na odejście polskiego zawodnika, tym bardziej, że Admira dotąd nie zapłaciła za transfer Olszara. Górnik wciąż czeka na 90 tysięcy euro, sytuacji nie zmienił nawet werdykt UEFA, która nakazała Admirze zapłacić Górnikowi.
W Wiedniu mówią, że rok temu oddali jednego zawodnika na Cypr, i mimo werdyktu UEFA, druga strona dotąd nie zapłaciła za transfer. Teraz działacze Admiry nie boją się żadnych sankcji, mówią że Cypryjczycy też nie zostali ukarani. Dług wiedeńczyków, przynajmniej częściowo, może przejąć Wisła.

źródło: Przegląd Sportowy



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]