Moskal i Stachowiak polecą do Hiszpanii

Kadra Górnika, która poleci do Hiszpanii, jest praktycznie gotowa. W ekipie znajdzie się 24 piłkarzy, w tym na pewno Tomasz Moskal i Dariusz Stachowiak, choć obaj byli kilka tygodni temu wystawieni na listę transferową. Nie można tez wykluczyć, że do Hiszpanii poleci Tomasz Laskowski, jeszcze nie tak dawno bez większych szans na pozostanie w Zabrzu. 
- Tomek jest naszym zawodnikiem, ma ważny kontrakt. Jeżeli nie dostanie w najbliższych daniach żadnej propozycji, zabiorę go na obóz. Musze mieć trzech bramkarzy, a Mateusz Sławik jest nadal niezdolny do gry - mówi trener Górnika, Ryszard Wieczorek.
Wiadomo już, że do Hiszpanii nie poleci Adam Marciniak. Piłkarz prawdopodobnie zostanie na rundę wiosenna wypożyczony do innego klubu.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online