Marcel Rozgonyi wraca do domu

W poniedziałek zgrupowanie Górnika w hiszpańskiej Esteponie opuścił testowany niemiecki obrońca, Marcel Rozgonyi. Drobny uraz wykluczył doświadczonego defensora z udziału w niedzielnym sparingu z Metalurgiem Zaporoże. 

32-letni Rozgonyi zaliczył z Górnikiem kilka treningów jeszcze w Zabrzu. Teraz może "podziękować" Adamowi Danchowi. W meczu z Matalurgiem Wieczorek postanowił sprawdzić reprezentanta polskiej młodzieżówki zarówno w drugiej linii, jak na środku obrony. - Jestem zachwycony tym, co Adaś pokazał - przyznaje trener Górnika. - Może on z powodzeniem grać na środku obrony. Piłkarzy na tę pozycje mam pod dostatkiem, a poza tym Rozgonyi nie jest piłkarzem, o jakiego mi chodziło.

Ze zgrupowania kadry Leo Beenhakkera powrócili już utalentowani obrońcy Michał Pazdan i Mariusz Pawelec, więc Marcelowi trudno byłoby wywalczyć sobie miejsce w składzie. Wciąż niejasna jest przyszłość w drużynie drugiego z testowanych zawodników, 28-letniego Argentyńczyka, Escobara.

źródło: gornikzabrze.pl / GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]