Danch może olśnić nawet Beenhakkera

Trener Ryszard Wieczorek nie ma wątpliwości, że Adam Danch będzie objawieniem rundy wiosennej. Piłkarz, którego po mistrzostwach U-20 w Kanadzie okrzyczano nowym Waldemarem Matysikiem, jesienią zgasł. Teraz kibice mają zobaczyć jego reaktywację – pisze „Przegląd Sportowy”. 

Objawienie, reaktywacja, to zbyt wielkie słowa - mówi Danch. - Zresztą ja tu jestem od grania, a nie od gadania - tłumaczy. tymczasem trener Wieczorek nie może się go nachwalić.

- Nie chcę zapeszyć. Adam ma jednak tak świetne wyniki badań, że są one szokujące. Popracowaliśmy mocno nad jego siłą i motoryką. U Dancha ta podbudowa ma ogromne znaczenie. Jeśli jest siła, znaczy to, że będzie dobrze grał. Nie wykluczam, że wiosną to będzie "czarny koń", który może olśnić nawet Beenhakkera. - przyznaje trener.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]