Wypowiedzi trenerów po meczu Górnik - Wisła

Maciej Skorża (fot. ASInfo)Maciej Skorża (trener Wisły): - Dla nas jest to kolejny etap w przygotowaniach do bardzo trudnej rundy wiosennej. Dzisiaj graliśmy w nie najsilniejszym, ale dosyć silnym składzie. Do przerwy potrafiliśmy grać z Górnikiem dobrą piłkę, potrafiliśmy stworzyć kilka sytuacji. Ale po przerwie, gdy dokonaliśmy kilku roszad w linii obrony, zawodnicy Zabrza łatwo dochodzili do sytuacji bramkowych. Jest to dla mnie punkt odniesienia, możliwość sprawdzenia gry młodych zawodników z ligowym, rywalem. Gratuluję Górnikowi fajnych akcji, fajnej gry, trzech bramek i życzę powodzenia w lidze.

Ryszard Wieczorek (trener Górnika): - Był to dla nas mecz podsumowujący krótki, ale bardzo intensywny okres przygotowawczy. Interesowało mnie jak zespół będzie poruszał się na boisku. Graliśmy w dobrej kondycji. Dobrze się stało, że było nam dane ostatnią grę kontrolną grać z tak mocnym przeciwnikiem. Piłkarze dużo zdrowia zostawili w okresie przygotowawczym i dzisiaj to podsumowali. Oczywiście były błędy, ale nad nimi pracujemy cały czas. Zdobyliśmy trzy bramki i obyśmy w takich nastrojach spotykali się w lidze.

- Piotr Gierczak poczuł ból w łydce. Szkoda, bo bardzo dobrze się wprowadził w mecz, wrzucił kilka prostopadłych piłek, musimy poczekać na ostateczną diagnozę.

źródło: wislakrakow.comRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]