Gdzie te kontrakty?

Górnik chwali się tym, że ważne sprawy planuje z dużym wyprzedzeniem - pisze "Przegląd Sportowy". Jednak trener Ryszard Wieczorek oraz kluczowi piłkarze: Jerzy Brzęczek, Konrad Gołoś czy Boris Pesković wciąż nie wiedzą, czy w lipcu nadal będą w Zabrzu.
Gdy po świątecznej przerwie drużyna wznowiła zajęcia, padło stwierdzenie, że nowe kontrakty z wyżej wymienionymi zawodnikami zostaną podpisane w Hiszpanii. - Chętnie pogram w Górniku jeszcze jeden sezon - mówił nam na zgrupowaniu w Esteponie Brzęczek, a Pesković dodawał, że jest praktycznie zdecydowany na podpisanie 3-letniej umowy.
Jednak przebywający z drużyną w Hiszpanii dyrektor do spraw sportowych Krzysztof Hetmański ripostował, że teraz nie czas na dyskusje o nowych kontraktach. -Nas bardzo cieszy to, że piłkarze chcą grać w Górniku. Jeśli Jurek mówi, że chce umowy na kolejny rok, to pewnie takową podpiszemy. Trzyletni kontrakt Borisa jest już z kolei przesądzony. Jak tylko wrócimy z Hiszpanii, to siadamy do stołu i przedłużamy umowy z naszymi wiodącymi zawodnikami, bo przecież trójka: Brzęczek, Pesković i Gierczak decydowała o obliczu drużyny - mówił Hetmański.
Jednak Górnik wrócił z Hiszpanii już 5 dni temu, a nowych umów, jak nie było, tak nie ma.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]