Kto usiądzie na ławie?

Z dwóch reprezentantów Polski w klubowym składzie może zagrać tylko jeden. Taka sytuacja jest w najlepszym obecnie śląskim klubie. Walka toczy się między Mariuszem Pawelcem i Michałem Pazdanem – pisze "Przegląd Sportowy". 

- Ja coś czuję, że trener Ryszard Wieczorek ma już skład w głowie - przyznaje Pazdan, który miałby pewne miejsce w wyjściowej jedenastce, gdyby szkoleniowcem Górnika był Leo Beenhakker. Wystąpił przeciwko Finlandii wtrakcie ostatniego zgrupowania kadry na Cyprze, podczas gdy Pawelec siedział na ławce rezerwowych.

- I co z tego? Trener wystawił mnie na pozycji defensywnego pomocnika, a w klubie walczę o środek obrony - zauważa wychowanek Hutnika Kraków. Ostatnio lekceważąco wypowiedział się o nim i jego klubowych kolegach powoływanych do kadry szkoleniowiec Lecha Poznań Franciszek Smuda.

- Grają wkadrze jacyś piłkarze Górnika, których nazwisk nie znam. To niezrozumiałe - stwierdził. - Mnie to zupełnie nie obchodzi. Ja jestem od grania w piłkę i od tego, żeby przekonać do siebie trenera Wieczorka - rzuca piłkarz z Zabrza.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]