Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener Lecha, Franciszek Smuda: - Moi zawodnicy dali dzisiaj w tym meczu z siebie wszystko, ale nie zagrali tak dobrze, jak w meczach sparingowych. Nie pokazali wszystkich możliwości, podobnie zresztą jak piłkarze innych ligowych zespołów. Po prostu drużyny jeszcze "nie zapaliły". Cieszymy się ze zwycięstwa, bo w Zabrzu nie jest o to łatwo i obiecuję sobie, że w kolejnych spotkaniach moi piłkarze zagrają już lepiej.

Szkoleniowiec Górnika, Ryszard Wieczorek: - Moim zdaniem bardziej sprawiedliwym wynikiem byłby remis, bo obejrzeliśmy wyrównane spotkanie. Nie wiem, czy słusznie został podyktowany rzut karny, bo nie widziałem tej sytuacji. Pamiętajmy jednak, że graliśmy dziś z trzecią drużyną tabeli, budowaną od wielu lat, a nas czeka jeszcze sporo odrabiania zaległości z taktyki i organizacji gry.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]