Forum
 

Ostatni byli pierwszymi

Paweł Janas w ostatniej chwili powołał do kadry Adriana Sikorę i Marcina Radzewicza. Napastnicy ze Śląska jako pierwsi zameldowali się wczoraj w warszawskim hotelu Sheraton.
- Przyjechaliśmy do Warszawy razem z Irkiem Jeleniem i Marcinem Radzewiczem - mówi Adrian Sikora. - Wyjechaliśmy już o godzinie 11.00, żeby się nie spóźnić na zbiórkę zaplanowaną na godzinę 18.00. Za kierowcę w moim samochodzie "robił" mój brat. Mietek przywiózł nas do stolicy trzy godziny przed czasem i wrócił. A ja zostałem... kadrowiczem. Oswajanie się z mianem reprezentanta u Adriana Sikory przebiegało bardzo szybko. Co prawda w samochodzie ustalił z kolegami, że zamieszkają razem z Ireneuszem jeleniem, ale gdy zameldowali się w hotelowej recepcji okazało się, że poszczególni zawodnicy już zostali przydzieleni do pokoi.
- Irek został zakwaterowany razem z kolegą klubowy Marcinem Wasilewskim - dodaje napastnik Górnika Zabrze. - Mnie i Marcina Radzewicza ulokowano w jednym pokoju. Zajęliśmy go bez sporów o to kto ma, na którym łóżku spać. Przymierzyliśmy reprezentacyjne dresy, buty i klapki. Pasowały idealnie. Sportowy sprzęt dostaniemy już chyba na Malcie. Mam nadzieję, że też będzie pasował.
Spania było niewiele. O godzinie 4.45 zarządzono pobudkę, bo o godzinie 6.35 z lotniska na Okęciu odlatywał samolot, którym kadrowicze lecieli przez Frankfurt na Maltę.
- To już jest ostatnia okazja, żeby sprawdzić tych piłkarzy, których jeszcze nie widziałem - mówi trener Paweł Janas. - Później trzeba będzie już zgrywać poszczególne formacje z myślą o walce w eliminacjach mistrzostw świata.
- Ciekawe, kto na Malcie wpadnie w oko selekcjonerowi?

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online