Forum
 

Gołoś: Moje zdrowie jest ważniejsze od Euro

Konrad Gołoś nieoczekiwanie wypadł ze składu Górnika Zabrze na ostatni mecz z Jagiellonią Białystok. Trener Ryszard Wieczorek wyjaśniał później, że piłkarza reprezentacji zaatakował tajemniczy wirus.
Pomocnik miał już robione badania i okazało się, że nie ma najlepszych wyników. Mam jednak nadzieję, że to przejdzie - wyjaśniał szkoleniowiec. 

Gołoś denerwuje się na hasło tajemniczy wirus. - Bo to brzmi groźnie, a ja mam nadzieję, że to nic poważnego - zauważył. - Miałem jakieś dziwne stany podgorączkowe, mój organizm był ogólnie osłabiony. Nie miałem siły, by podjąć większy wysiłek - tłumaczył.

Na kilka dni Gołoś musiał przerwać treningi, stracił szansę na to, by pokazać się trenerowi kadry Leo Beenhakkerowi. - Ale coś musiałem z tym moim złym samopoczuciem zrobić. Beenhakker był na meczu z Jagiellonią, ja nie mogłem grać, i być może przez to uciekła mi szansa na wyjazd na Euro 2008. Jednak zdrowie jest najważniejsze - przekonuje Gołoś, który wczoraj był na dodatkowych badaniach krwi. Ich wyniki dadzą odpowiedź, co dzieje się z organizmem piłkarza.

- Być może stan Konrada ma związek z tym, że szybko wrócił do intensywnego treningu po ubiegłorocznej operacji kolana - zastanawia się Wieczorek, ale Gołoś ma wątpliwości. - Z kolanem ten mój stan ma chyba niewiele wspólnego. Muszę jednak wiedzieć co mi dolega, bo ja jestem takim typem piłkarza, który dużo biega i bazuje na dynamice - dodaje Gołoś.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online