Piłkarz roku według Marka Koźmińskiego

Marek Koźmiński (właściciel Górnika Zabrze, były reprezentant Polski) na łamach dzisiejszego Sportu oddaje swój głos na Piłkarza roku 2003, a także wskazuje Wydarzenie roku w Polskim futbolu.
1. Jacek Krzynówek (FC Nuernberg)
2. Maciej Żurawski (Wisła Kraków)
3. Jerzy Dudek (FC Liverpool)
4. Tomasz Hajto (Schalke 04)
5. Tomasz Rząsa (Partizan Belgrad) Wydarzenie roku: wygrana reprezentacji Polski z Włochami w Warszawie. Fakt, tylko w meczu towarzyskim, ale to zawsze Włosi.

Pozycja Krzynówka jest moim zdaniem poza wszelką dyskusją. Piłkarz europejskiego formatu, który powinien już grać w jednym z lepszych klubów nie tylko Bundesligi. Maciej Żurawski ma wszystko, co powinien mieć klasowy napastnik. I jestem przekonany, że w końcu pokaże to w reprezentacji. Poza tym wyróżniłem trzech piłkarzy solidnych klubów europejskich. Każdy z nich ma uznaną markę i z powodzeniem radzi sobie w wielkiej piłce. Tomek Rząsa? Zapytam więc ilu polskich piłkarzy gra w Lidze Mistrzów, absolutnej elicie Europy. Tomek gra i radzi sobie bardzo przyzwoicie.

źródło: Sport
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]