Krzysztof Maj: Piłka dla kibiców

Decyzja wojewody, Zygmunta Łukaszczyka o zamknięciu dla publiczności stadionu bytomskiej Polonii przyjęta została z żalem także w Zabrzu.
- Nasi kibice na wyjazdach zachowują się właściwie bez zastrzeżeń, do Bytomia też się wybierali. 300 biletów rozeszło się błyskawicznie, stowarzyszenie sympatyków wynajęło specjalny pociąg, teraz będą musieli wszystko odwołać. Szkoda, bo zawsze mówimy, że piłka powinna być dla kibiców - mówi dyrektor marketingu Górnika, Krzysztof Maj.

Derby odbędą się już jutro, co stawia ich organizatorów pod ścianą.

- Wszystko rozstrzygnęło się za późno, bo przecież można było szukać wyjścia awaryjnego. Byliśmy gotowi zorganizować ten mecz u nas, ale nic nie wskazywało na jakiekolwiek kłopoty Polonii. A żeby uzyskać wszystkie zgody związane z przeprowadzeniem spotkania na Stadionie potrzeba przynajmniej tygodnia - kończy Maj.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]