Górnik - Amica: Mielcarski wraca?

Jaka jest prawdziwa wartość Górnika? Tego nie można ocenić po jednym meczu. Najlepiej spojrzeć na tabelę. Nikt w lidze nie strzelił nam w tym roku bramki i chcielibyśmy, by tak pozostało. Jestem przekonany, że przyjdzie sporo ludzi. Ma nadejść wiosna, a wynik 9:0 z Pogonią mógł zrobić na kibicach wrażenie - twierdzi trener Górnika Waldemar Fornalik. - Passa Górnika rzeczywiście jest imponująca. Nie licząc samóbójczej bramki Tomasza Prasnala, Piotr Lech nie wyciągał piłki z siatki przez 540 minut. - Trudno mi zdradzać wyjściowe ustawienie, ale myślę, że niespodzianek nie będzie. Mecz jest o tyle ważny, że zwycięzca będzie mógł być już niemal pewny utrzymania w lidze - dodaje Fornalik, który prawdopodobnie zacznie mecz w składzie z Adrianem Sikorą. Dwie bramki i dwie asysty w ciągu 45 minut meczu z Pogonią mogą imponować. Skoro nie zagra Piotr Gierczak, miejsce w ataku powinien ponownie zająć piłkarz minionej kolejki, Adam Kompała. Mało prawdopodobne, że wyjdzie na boisko Paweł Pęczak - były gracz Amiki, skoro gra defensywna zabrzan jest tak skuteczna.

Odnotujmy, że do Zabrza prawdopodobnie przyjedzie Grzegorz Mielcarski, który zapowiada odwiedzenie... teściów. Zabrzanką jest żona napastnika Amiki, leczącego ostatnio kontuzję. - Zaproszę teścia na mecz. Jest kibicem Górnika - twierdzi Grzegorz Mielcarski. Amica po dwóch ostatnich wygranych "odskoczyła" od drużyn zagrożonych spadkiem.

- Dwie wygrane poprawiły atmosferę w zespole. 9:0 Górnika na wszystkich zrobiło wrażenie. Poza tym w tym roku jeszcze nie przegrali. Od chwili mojego powrotu do Wronek to będzie najtrudniejszy przeciwnik i na pewno poddamy analizie ich mecze. Mecz z Górnikiem będzie sprawdzianem aktualnej dyspozycji Amiki - uważa trener Stefan Majewski.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]