Specjalista od zadań specjalnych

W tym sezonie Tomasz Zahorski, w zależności od potrzeb, jest rzucany na różne odcinki. Dla niego jednak nie ma znaczenia, czy gra w ataku, czy też na boku pomocy. Wszędzie świetnie się sprawdza.
Można by pomyśleć, że trener Górnika Ryszard Wieczorek celowo uczynił Zahorskiego człowiekiem od zadań specjalnych. Szkoleniowcowi bardzo zależy na tym, by choć jeden z jego piłkarzy pojechał na Euro 2008. Gdy mówimy Wieczorkowi, że ustawienie "Zahora" na lewej pomocy zwiększy ból głowy Leo Beenhakkera, tylko się uśmiechnął, jakby chciał powiedzieć, że właśnie o to chodzi.

Z drugiej strony zawodnik nie jest skazany na grę po tej stronie boiska. W kadrze będzie raczej występował na prawej pomocy. Jest to o tyle bardziej prawdopodobne, że przymierzany na tę pozycję Łukasz Piszczek nie wypadł zbyt dobrze w spotkaniu z USA (0:3).

- Łukasza nie chcę oceniać, bo to nie moja rola - zaznacza Zahorski. - Robię natomiast wszystko, by przekonać trenera Beenhakkera swoją postawą na boisku. Selekcja negatywna i ewentualne wpadki kolegów nie interesują mnie - dodaje.

Wydaje się, że Zahorski, choć nie został powołany na mecz z USA, o nominację na Euro może być spokojny.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online