Zahorski nie na sprzedaż

Najazd zagranicznych menadżerów był największą atrakcją piątkowego meczu Górnika Zabrze z Groclinem. Na trybunach siedzieli skauci Manchesteru United, Waregem, Murcii, Osasuny Pampeluna, Racingu Santander, Ascoli i Hannoveru.
Wszyscy spodziewali się elektryzującego pojedynku snajperów Tomasza Zahorskiego i Adriana Sikory. Pierwszy zagrał słabo. 
- Zahorski nie jest na sprzedaż - stwierdził Hetmański. "Przegląd Sportowy" dowiedział się, że sponsorująca klub firma Allianz nie wyraża zgody na sprzedaż najlepszych zawodników. Górnik w przyszłym sezonie może powalczyć o miejsce w czwórce. Jest to tym bardziej prawdopodobne, że w kolejnym roku budżet wzrośnie z 13 na 26 milionów złotych. Będą więc pieniądze na kupno nowych graczy. „Przegląd Sportowy” ustalił, że zabrzanie chcą się włączyć w proces rozbioru Korony. Numerem 1 na liście życzeń jest napastnik Marcin Robak, który byłby idealnym partnerem dla Zahorskiego.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online