Forum
 

Hermes liczy na ofertę Górnika

Hermes stał się ofiarą afery korupcyjnej w Koronie. Wyrzucony z drużyny, w której pragnął zakończyć sportową karierę, posądzony o udział w kupowaniu meczy, nie poddaje się. Chce zostać w Polsce i tutaj walczyć o dobre imię.
Kiedyś podstawowy piłkarz Korony. Kapitan Drużyny. To od niego zaczynało się ustalanie składu. Niestety był piłkarzem Korony, gdy ta grała w III lidze i jak się okazało, awans wywalczyła ze składek piłkarzy.
Gdy prawda o awansie Korony ujrzała światło dzienne, klub z Kielc najpierw zawiesił Brazylijczyka, a po kilku dniach rozwiązał z nim kontrakt za porozumieniem stron. Hermes nie ma jednak pretensji do Krzysztofa Klickiego. - On przede wszystkim broni interesów swojej firmy - mówi.
Teraz piłkarz zamierza poszukać sobie w Polsce innego klubu. - Jak się nie uda, to wracam do Brazylii - dodaje. Hermes dał sobie czas do czerwca. Czy znajdzie się klub, który mu zaufa? Może Górnik Zabrze? Tam trenerem jest Ryszard Wieczorek, który za czasów pracy w Kielcach miał do Brazylijczyka zaufanie.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online