Forum
 

Nowak: Ciągle liczę na „posadę” pierwszego bramkarza w Górniku

» W meczu z GKS Bełchatów miał pan wyjątkowo dużo pracy na polu karnym, chociaż groźnych, soczystych strzałów, po których trzeba wyciągnąć się pod poprzeczkę albo koło słupka, nie było zbyt wiele.
Sebastian Nowak, bramkarz Górnika: - Faktycznie, chyba tylko ze trzy, nie brakowało za to wrzutek i dośrodkowań. Kierowane były z reguły do Costlyego, który świetnie gra w powietrzu. Stąd też wiele pojedynków o górne piłki, w których wspomagałem skutecznie kolegów z obrony. Zagraliśmy dzisiaj bardzo dobrze. Mam na myśli defensywę.

» Pewnym punktem w bramce Górnika był do tej pory Boris Peskovic. Pana dzisiejszy występ jest swego rodzaju niespodzianką.
- Taka była decyzja trenera. Ciężko pracuję na treningach i ciągle liczę na „posadę” pierwszego bramkarza w Górniku. Myślę, że mogła to być próba moich potencjalnych możliwości. Nie wiem, czy Boris zostanie w Górniku. Jeżeli tak, to gotów jestem podjąć z nim walkę o miejsce w bramce.

Ryszard Wieczorek o Nowaku:
- Sebastian jest w bardzo dobrej formie, widzimy to przecież codziennie na treningach. Z podziwem patrzę na pracę, jaką wykonuje i na cierpliwość, z jaką czeka na swoją szansę. W pełni zasłużył na ligowy debiut. Trwa u nas zdrowa rywalizacja o miejsce w bramce. Dzisiaj Boris wspierał Nowaka psychicznie z ławki rezerwowych i szczerze go dopingował.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online