Oświadczenie Stowarzyszenia

W odpowiedzi na informacje prasowe, oraz oświadczenie kibiców Piasta Gliwice pragniemy jako kibice Górnika Zabrze przychylić się do treści w/w oświadczenia i ukierunkować działaczy Piasta na wynajem przyjaznych im stadionów w Wodzisławiu, Chorzowie, czy Bytomiu. 
Jako kibice Górnika pragniemy zauważyć także, że zarząd Piasta Gliwice w ostatnich latach był mało gościnny dla fanów Górnika Zabrze, nie widzimy zatem potrzeby goszczenia włodarzy i kibiców tego klubu na obiektach przy ulicy Roosevelta.
Mając na uwadze powyższe fakty pragniemy wyrazić zdecydowaną dezaprobatę dla pomysłu rozgrywania meczów Piasta Gliwice w Zabrzu na stadionie przy ulicy Roosevelta.
W myśl szeroko pojętej ostatnimi czasy solidarności Śląskich klubów nie widzimy przeszkody by kluby, których działacze nie czynią szkody Górnikowi Zabrze, czy też profesjonalnie traktują jego kibiców gościły na stadionie miejskim w Zabrzu np. Gks Katowice, Odra Wodzisław czy Row Rybnik.

Ze sportowym pozdrowieniem
Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]