Skerla w Górniku?

Andrius Skerla dał wyraźnie do zrozumienia władzom Korony Kielce, że nie chce już reprezentować ich klubu. Litwin być może zakotwiczy się w Górniku Zabrze, bowiem na Śląsku szukają środkowego obrońcy. 

Skerla cieszy się dobrą opinią w piłkarskim środowisku. W Kielcach dał się poznać jako solidny rzemieślnik. Nie odpuszczał nikomu, imponował szybkością. Jest przydatny dla zespołu przy stałych fragmentach gry, zarówno w obronie, jak i w ataku. Skerla grywa w reprezentacji Litwy razem z Tadasem Papeckysem, obrońcą Górnika.

W Zabrzu wzmacniają się po cichu i ten fakt może oznaczać, że Skerla od przyszłego sezonu będzie reprezentował barwy jednego z najbardziej zasłużonych klubów w Polsce.

Andrius Skerla urodził się 29 kwietnia 1977 roku. Przed grą w Koronie występował w takich zespołach jak: Dunfermline Athletic FC, Vetra Wilno, Tom Tomsk, PSV Eindhoven i Żalgiris Wilno.

31-letni Litwin w 2000 roku sięgnął po mistrzostwo Holandii wraz z PSV. Łącznie w tym klubie przez dwa i pół roku rozegrał 25 meczów.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]