Stachursky gościem na opłatku w Górniku

Gwiazda muzyki rozrywkowej Stachursky był gościem na spotkaniu opłatkowym w... Górniku Zabrze. Pochodzący z Czechowic artysta, pewnie jest dziś bardziej znany w kraju niż wszyscy piłkarze z Roosevelta razem wzięci. Na stadionie zaśpiewał kolędy w towarzystwie pracowników klubu, po czym spotkał się ze szczerymi objawami sympatii pracujących w klubie pań. Okazuje się, że artysta jest związany z klubem z Czechowic, który jesienią wypożyczył z Górnika jednego z piłkarzy drużyny rezerwowej. Stąd zaproszenie do klubu, któremu Stachursky kibicował jako dziecko. Potem postawił na inny rodzaj show-biznesu i zdaje się, że dobrze na tym wyszedł. Swoją drogą jego koncert na stadionie w Zabrzu mógłby być pomysłem na podreperowanie kasy. Ludzi pewnie nie przyszłoby mniej niż na ligę.
Ze spraw nieco poważniejszych, odnotowujmy, że dziś kontrakt z Cracovią podpisuje Stanisław Wróbel. Piłkarz formalnie jest graczem GKS Katowice, jednak prezes Piotr Dziurowicz nie przekazał na konto Górnika 150 tysięcy złotych za jego transfer definitywny. W tej sytuacji kasa z Krakowa ma być przelana bezpośrednio na konto Górnika. Ponoć prezesi są już dogadani.


źródło: Sport
nadesłał: KamilosRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]