Bonin dostał propozycję z AÓ Thrassývoulos Fylís

Górnik Zabrze ma poważnego konkurenta w staraniach o transfer Grzegorza Bonina - pisze "Przeglad Sportowy". Na biurko prezesa Korony Kielce wpłynęło zapytanie o zawodnika z beniaminka greckiej ekstraklasy AÓ Thrassývoulos Fylís. 

Rzeczywiście, dostaliśmy taki faks z zapytaniem o cenę Bonina. Odesłaliśmy Grekom nasze propozycje i czekamy na ruch z ich strony - potwierdza Adam Żak.

Jeśli Thrassývoulos przystanie na warunki finansowe zaproponowane przez Koronę, Bonin przeniesie się zapewne do Grecji. Wtedy Górnik, który jest mocno zainteresowany transferem tego zawodnika, będzie musiał obejść się smakiem.

Pomocnik kieleckiego zespołu w ostatnich dniach dostał także zaproszenie na testy z zespołu grającego w angielskiej Championship - Blackpool FC, ale odrzucił ofertę. Jeśli nic nie wyjdzie z transferu do Grecji, Bonin najprawdopodobniej zdecyduje się się podpisać kontrakt z zespołem z Zabrza, który ustalił już nawet cenę za piłkarza z Koroną. Jest to suma miliona złotych.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]