Pierwsza kolejka Ekstraklasy na przełomie października i listopada

Ekstraklasa SA, działając na wniosek partnera medialnego Canal+, podjęła decyzję o przełożeniu 1. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy w sezonie 2008/2009 z 25/27 lipca 2008 roku na 30/31 października i 2 listopada 2008 roku. 

Jednocześnie zarząd Ekstraklasy SA wystosował prośbę do Trybunału Arbitrażowego przy Polskim Komitecie Olimpijskim o jak najszybsze rozstrzygnięcie spraw Zagłębia Lubin i Korony Kielce, których sytuacja prawna ma fundamentalne znaczenie dla prawidłowego prowadzenia i przebiegu rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy i I Ligi w sezonie 2008/2009.

W przyszłym tygodniu zbierze się rada nadzorcza Ekstraklasy SA, która przeanalizuje możliwe konsekwencje prawne podjętej w dniu 24 lipca 2008 roku uchwały zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w zakresie dotyczącym rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy.

źródło: Ekstraklasa SARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online