Piotr Ruszkul w GKP Gorzów Wlkp,

Kilkudniowe negocjacje dotyczące umowy z Piotrem Ruszkulem zakończyły się sukcesem. Napastnik Górnika Zabrze został wypożyczony do GKP na jeden sezon. Piotr Ruszkul jest czwartym napastnikem w gorzowskiej drużynie. 
Ruszkul to wychowanek Orląt Reszel, z których wiosną 2006 został wypożyczony do Amiki Wronki (grał w rezerwach). W sezonie 2006/07 z powodzeniem bronił barw III-ligowej Olimpii Elbląg, gdzie był najlepszym strzelcem drużyny i jednym z najlepszych w lidze, strzelając 13 goli. Jego snajperskie umiejętności docenił wtedy trener Ryszard Wieczorek i działacze Górnika Zabrze, kontraktując tego zawodnika na sezon 2007/08. 14 września ubiegłego roku zadebiutował w ekstraklasie, wchodząc na boisko w 66. minucie meczu z Polonią Bytom. Potem jeszcze dwukrotnie zagrał w ekstraklasie, a ponadto w 17 meczach Młodej Ekstraklasy i ośmiu w ramach rozgrywek Pucharu Ekstraklasy.

źródło: 90minut.pl / gkp.gorzow.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]