Wypowiedzi piłkarzy po meczu Górnik - ŁKS

Dariusz Kołodziej (Górnik): - Zwycięstwo przed ligą jest ważne, ponieważ morale zespołu rosną. Cieszę się również, że moja forma jest coraz wyższa, czuję się coraz lepiej i wszystko idzie w dobrym kierunku. Liczę, że zacznę regularnie zdobywać bramki, podobnie jak w Podbeskidziu. Dzisiaj miałem dobrą okazję w drugiej połowie, ale bramkarz gości wybronił moje uderzenie z wolnego. Myślę, że podobnych okazji będę miał w meczach ligowych o wiele więcej. Chciałbym strzelić bramkę w meczu z Ruchem. Jest to spotkanie nie tylko o punkty, ale również o prestiż. Typuję wygraną 2:0.

Dawid Jarka (ŁKS): - Górnik zaprezentował się lepiej od nas. Nie jest to jednak już liga, a sparing, więc wyciągniemy wnioski i w lidze tak łatwo nie będzie. Wypożyczenie do ŁKS-u było dla mnie zaskoczeniem, ale wiedziałem, że muszę zmienić otoczenie. W Zabrzu nic mi nie wychodziło i dobrze się stało, że jestem w ŁKS-ie. Mam nadzieję, że w Łodzi odbuduję swoją formę i będzie ona tak wysoka jak w rundzie jesiennej w Górniku. Dla mnie przełożenie ligi ma pozytywy – mogę się zgrać z nową drużyną i wywalczyć sobie miejsce w składzie.

Adam Danch (Górnik): - Na pewno cieszy fakt, że wygraliśmy dzisiejsze spotkanie. Będziemy teraz mocno trenować, aby być przygotowani na mecz z Ruchem w 100%. Powołanie do kadry i zgrupowanie we Wronkach nie przeszkodzi mi w przygotowaniu się do derbów. Cieszę się że trener mnie zauważył i będę mógł zbierać nowe doświadczenie.

Marcin Adamski (ŁKS): - Nie możemy popełniać karygodnych błędów w defensywie. Musimy nad sobą popracować, bo jak tak dalej pójdzie to w przyszłym sezonie w Łodzi zawita pierwsza liga. Spóźniliśmy się na sparing, staliśmy w korku, dodatkowo pogoda utrudniała podróż.

Piotr Malinowski (Górnik): - Zagraliśmy dobry mecz. Przeważaliśmy, dyktowaliśmy warunki gry. Jesteśmy w niezłej formie, prezentujemy się coraz lepiej. Oby w Derbach z Ruchem było podobnie. Jednak naszą dyspozycję i tak będziemy chcieli poprawić przed spotkaniem z Niebieskimi.

źródło: mmsilesia.pl / ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]