Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Duszan Radolsky (Ruch Chorzów): - Myślę, że kolejne derby Śląska były dobrym widowiskiem. Nie brakowało rywalizacji, sytuacji, ale nie było bramek. Mecz pokazał, że pod względem tradycji i rywalizacji był na odpowiednim poziomie. Zabrakło jedynie bramek. Górnik miał sporo sytuacji, ale my też je mieliśmy. Dobry mecz, ale zabrakło goli. 

Ryszard Wieczorek (trener Górnika): - Mnie osobiście zadowala gra w pierwszej połowie, ponieważ graliśmy dosyć wysoko, przeciwnik wychodził z kontrami, ale mieliśmy okazje do zdobycia bramek. Brakuje nam trochę gier o stawkę, sezon dopiero się rozpoczyna. Zespoły dopiero wchodzą w sezon. Oba zespoły rosną w siłę. W pierwszej połowie oglądaliśmy bardzo dobry mecz, dużo taktyki i walki. Widzimy, że praca wykonana przez działaczy czy zespół będzie procentować. Skoro nie dało się wygrać, musimy być zadowoleni z punktu.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]