Nikt nie dzwonił

Prezes Zbigniew Drzymała swego czasu wymienił nazwisko napastnika Górnika Zabrze jako kandydata do zastąpienia Andrzeja Niedzielana w ataku Groclinu. Teraz, kiedy odejście tego drugiego jest już praktycznie przesądzone (Holendrzy muszą jeszcze zapłacić) temat na pewno wróci.
» Był już telefon z Grodziska?
- Żadnego. Teraz były święta i w ogóle się nad tym nie zastanawiałem. W ogóle jestem zaskoczony, że Andrzej odchodzi. Wydawało się ze jednak zostanie w kraju. » Gdyby telefon zadzwonił?
- To byłaby propozycja, której się nie odmawia. Groclin jest na fali. Ma bardzo dobrą drużynę, jest stabilny finansowo i gra w Pucharze UEFA. Nie wiem czy jest piłkarz, który w takiej sytuacji powiedziałby "nie". Pozatym mam w Poznaniu siostrę. Byłoby blisko.
» Prezes Koźmiński twierdzi, że strony na pewno by się dogadały. Jest pan ponoć wart nieco mniej niż Niedzielan przed rokiem.
- Jeżeli tak mówi prezes, to pewnie tak jest. W klubowej kasie trochę gotówki na pewno by się przydało, a kontrakt mam ważny jeszcze przez dwa lata. W poniedziałek będę w klubie, to może czegoś się dowiem. W każdym razie droga do Groclinu jest bardzo daleka. Przecież na liście życzeń mają pewnie sporo nazwisk.

źródło: Sport
nadesłał: Adam_R-Śl.Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]