Madejski: Poważna strata

Piotr Madejski, pomocnik Górnika, był niewątpliwie pierwszoplanową postacią wczorajszych Wielkich Derbów Śląska.
» Według opinii fachowców był pan najlepszym zawodnikiem meczu. To chyba znakomity prezent z okazji niedawnych 25. urodzin?
- Prezent byłby znakomity gdybyśmy wygrali. Niestety uważam, że nie zyskaliśmy dzisiaj punktu, ale straciliśmy dwa oczka. Szkoda tych punktów, bo mieliśmy sporo okazji i w mojej ocenie byliśmy zespołem lepszym.

» W drugiej połowie nie graliście już jednak z takim impetem jak w pierwszej odsłonie. Co się stało po przerwie?
- Nie mam pojęcia co się stało. Po prostu zagraliśmy w drugiej części słabiej i to jest fakt. Ten mecz jest już jednak za nami i nie ma co do niego wracać. Za kilka dni jedziemy na mecz do Gdyni i musimy tam odzyskać to co tuta straciliśmy.

» Co pan zrobi z indykiem, którego wręczono panu po meczu?
- To było jedno z lepszych spotkań, które zagrałem dla Górnika, ale pamiętam też mecz z Koroną Kielce (2:3). Indykt trafi na stół i pewnie będzie mi dobrze smakował.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]