Górnik zgarnął dużą kasę

Po niedzielnych, Wielkich Derbach Śląska, w Górniku Zabrze przyszedł czas na liczenie zysków ze sprzedanych biletów. Włodarze zabrzańskiej drużyny mogą być chyba zadowoleni, bo tak dużych dochodów ze sprzedanych wejściówek, przy Roosevelta nie było już dawno. 

Na niedzielny mecz w Zabrzu sprzedano 18 000 biletów, do tego ponad cztery tysiące osób nabyło karnety na całą rundę, a na loży prasowej zasiadło 120 akredytowanych dziennikarzy.

Do momentu kiedy swoje trybuny nie wyremontuje Wisła czy Lech, trudno spodziewać się na polskich stadionach większej frekwencji. Do marcowych derbów na Stadionie Śląskim, o ile się na nim odbędą. Będzie ona także nie do powtórzenia w samym Zabrzu. Kibice innych klubów na Roosevelta pewnie przyjadą, a to oznacza konieczność wyłączenia sektorów buforowych.

Krótko mówiąc, Górnik na derbach z Ruchem zarobił ok. 400-500 tysięcy złotych i jest to jeden z największych utargów za bilety na Roosevelta w ostatnich latach.

źrodło: Sport

Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]