Pomeczowe wypowiedzi piłkarzy

Jerzy Brzęczek (Górnik): Każdy z nas ma niedosyt, bo liczyliśmy na coś więcej niż jeden punkt po dwóch meczach. Być może ten zimny prysznic wyjdzie nam na dobre. Teraz już wiemy, że punktów nam nikt nie podaruje, tylko trzeba je wywalczyć na boisku.  Jestem przekonany, że to co mamy osiągnąć – osiągniemy, ale droga na pewno będzie długa i wyboista, co świetnie pokazał dzisiejszy mecz.

Sebastian Nowak (Górnik): Strzał po którym straciliśmy gola przeleciał między nogami jednego z naszych obrońców, czego się nie spodziewałem. Piłka dostała poślizgu i praktycznie nie było szans na wybronienie tego uderzenia. Uważam, że sędzia zbyt pochopnie podyktował rzut karny dla Arki. W obronie pomógł mi Piotr Madejski (były zawodnik Arki Gdynia), który wskazał mi róg, gdzie będzie uderzał Ława. Opłacało się mu zaufać, szkoda tylko, że ten karny nie podziałał na nas mobilizująco i nie odwróciliśmy losów tego meczu.

Marcin Wachowicz (Arka): Może to śmieszne, ale moim znakiem zodiaku jest wodnik i deszcz nie jest mi straszny (śmiech). Jeśli jest taka pogoda jak dziś to koniecznie trzeba próbować strzałów z dystansu, bo piłka może dostać poślizgu. W tym elemencie gry byliśmy lepsi, bo Górnik nie oddał praktycznie żadnego strzału na bramkę. O naszym zwycięstwie zadecydowała większa koncentracja i większa wiara w odniesienie sukcesu.

Krzysztof Przytuła (Arka): Dzisiejszy mecz był podobny do tego z Jagiellonią Białystok, znów strzeliliśmy pierwsi bramkę, ale tym razem na szczęście udało się utrzymać korzystny rezultat. Wszystko dzięki naszemu zaangażowaniu i ambicji.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online