Koźmiński nie żałuje

Zbigniew Koźmiński, prezes Górnika, już rok temu dogadał się z Drzymałą w sprawie transferu Niedzielana. Dlaczego więc i teraz nie mieliby dojść do porozumienia?
- Drzymała to bardzo konkretny partner do zrobienia biznesu - wspomina prezes Górnika, który zainkasował rok temu za Niedzielana 400 tysięcy euro. - Nie żałuję, że Andrzej przeszedł do Grodziska. Wiadomo było, że z Groclinu przebije się do reprezentacji i pokaże się w Europie. W Górniku dzisiaj nie miałby możliwości pokazania się na arenie międzynarodowej. Zdawałem sobie sprawę, że odejdzie na Zachód za lepsze pieniądze. 
Pewne jest, że w przypadku sprzedania Sikory do Grodziska, Górnik zainkasuje zdecydowanie więcej niż za trzech zawodników oddanych do innych polskich klubów, Piotra Gierczaka do Łęcznej, Stanisława Wróbla do Cracovii i Pawła Pęczaka do Świtu lub Piasta Gliwice.

- Jeśli za Wróbla nie możemy w trzech ratach doczekać się od trzeciego klubu w kraju wymaganych 150 tysięcy złotych, to o czym my mówimy - pomstuje prezes Koźmiński, którego z pewnością ucieszyłoby 300 tysięcy euro za Adriana.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]