Hajto dyrektorem sportowym Górnika?

Tomasz Hajto piłkarski strój i korki zamieni na drogi garnitur i lakierki, ale pozostanie niesfornym chłopcem - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".
Na boisku imponuje dalekimi wyrzutami z autu, precyzyjnymi długimi podaniami i znakomitymi strzałami z dystansu. Poza nim ma opinię skandalisty, lub łagodnie rzecz ujmując człowieka z trudnym charakterem. - Gdybym był grzecznym chłopcem to nic bym w życiu nie osiągnął - stwierdza Tomasz Hajto, piłkarz Górnika Zabrze.

Wygląda na to, że "Gianni" niespecjalnie przejmuje się tym co ludzie o nim plotkują. To jednak tylko pozory. - Mój Mateusz wraca pewnego dnia do domu, a tu mocno podpity facet podchodzi do niego i pyta: "ty jesteś synem tego Hajty?". Gdy usłyszał że tak, dodał: "a to ten co narkotyki przemyca" - mówi poirytowany piłkarz.

Hajto zaznacza, że chce zmienić swój wizerunek w mediach. Marzy o tym, by zostać dyrektorem sportowym Górnika, a na tym stanowisku potrzeba raczej spokoju niż szaleństwa. Od razu jednak podkreśla, że jak wbije się w drogi garnitur to nie zmieni swojej osobowości o sto osiemdziesiąt stopni. - Dalej będę mówił to co myślę. Jeśli wyrażanie własnej opinii oznacza, że ktoś jest niegrzeczny to można napisać, że ja nadal taki będę - wyrokuje.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]