Pazdan i Zahorski tylko rezerowowymi

W poprzednim sezonie często pojawiały się opinie, że z Górnika Zabrze można łatwo trafić do reprezentacji Polski. W sezonie 2007/08 Leo Beenhakker sprawdził łącznie siedmiu piłkarzy z Roosevelta. Po dobrych czasach pozostało jednak wspomnienie. Teraz kadrowicze ze śląskiego klubu są w odwrocie. Najlepiej widać to na przykładzie Tomasza Zahorskiego i Michała Pazdana. 

Obaj byli na EURO 2008, ale przed meczami eliminacji mistrzostw świata ze Słowenią i San Marino znaleźli się tylko na liście rezerwowej. W Górniku mówią, że przypadku Zahorskiego wszystko przez nadmiar wrażeń.

- W życiu Tomka tyle się ostatnio stało. Co takiego? Przygotowania do ślubu, ceremonia, no i zawrotne tempo. Czyli? Dwa wyjazdy na kadrę w krótkim odstępie czasu - wyjaśnia dyrektor sportowy Górnika Krzysztof Hetmański.

A Pazdan? - W jego przypadku można mówić o szybkiej ścieżce kariery. Chłopak łatwo wspiął się na szczyt, ale teraz nie jest w pełni sił, bo nie przepracował całego okresu przygotowawczego - dodaje działacz.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]